Farklı Dünyaların Kapıları Şubat Ayında CBeebies ile Çocuklar için Aralanıyor
  • Bahce Haber
  • Farklı Dünyaların Kapıları Şubat Ayında CBeebies ile Çocuklar için Aralanıyor
75 okunma

Farklı Dünyaların Kapıları Şubat Ayında CBeebies ile Çocuklar için Aralanıyor

ABONE OL
12/01/2023 09:00
Farklı Dünyaların Kapıları Şubat Ayında CBeebies ile Çocuklar için Aralanıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bluey, Andy’s Baby Animals, Charlie and Lola, My World Kitchen, Pancake Day Celebration ve Grace’s Amazing Machines gibi eğitici ve eğlenceli yapımlarıyla CBeebies, Şubat ayında bambaşka dünyaların kapılarını miniklere açıyor.

 

“Bluey” yetişkinlerin dünyasına adım atıyor

Modern aile hayatına komik ve dürüst bir bakış açısı getiren Bluey, kız kardeşi Bingo ve arkadaşları ile yetişkin hayatını öğrenmek ve büyümenin getirdiği duygusal iniş çıkışlarla başa çıkmak için oyunlarına yetişkinlerin dünyasını dahil ediyor. Annenin işe geri dönmesiyle evden çalışan baba evdeki kontrole sahip olduğunu düşünse de aslında evin kontrolünü kızları sağlıyor. “Bluey”, yeni bölümleriyle 13 Şubat Pazartesi günü saat 17.00’da Digiturk 161’inci kanalda izleyicilerle buluşacak. 

Sevimli yavru hayvanların keşif yolculuğuna katılın

Yavru hayvanlar hayatta kalmak için tırmanmak, yüzmek ve arkadaşlık kurmak gibi insanların sahip olduğu becerileri öğrenmeye çalışıyor. Andy, dünyanın en sevimli yavru hayvanlarının keşif yolculuklarını izleyicilerle paylaşıyor. Yeni ve heyecan verici beceriler öğrenen yavru hayvanların insanlarla aynı şeyleri kendilerine özgü yöntemlerle yapmalarına izleyiciler çok şaşırıyor. Okul öncesi miniklerin favorisi Andy, her bölümde yavru hayvanların öğrenmesi gereken farklı bir davranışı konu ediniyor. “Andy’s Baby Animals” 6 Şubat Pazartesi saat 12.00’da Digiturk 161’inci kanalda olacak. 

 

İki kardeşin eğlenceli maceralarına hazır olun

Lauren Child’ın ödüllü resimli kitaplarından uyarlanan çocuk animasyon dizisi, minikleri yedi yaşındaki Charlie ve alıngan küçük kız kardeşi Lola’nın maceralarını izlemeye davet ediyor. Sevgi dolu, sabırlı ve çok zeki Charlie, yaramaz ve çok komik olan küçük kız kardeşi Lola ile birlikte dişinin ilk sallanmasından ilk okul fotoğrafına kadar her küçük çocuğun karşılaştığı sayısız macerayla başa çıkıyor. Bu maceralar, küçük kız kardeş Lola’nın olayları daha mantıklı bir şekilde görmesini sağlıyor ve bir dizi yaratıcı oyuna dönüşüyor. Eğlenceli bölümleriyle “Charlie and Lola” 6 Şubat Pazartesi saat 18.45’te Digiturk 161’inci kanalda ekranlarda olacak. 

Lezzet dünyasının kapıları “My World Kitchen” ile aralanıyor

Büyüleyici yemek programı “Benim Dünya Mutfağım” yetenekli genç aşçıların miraslarını mutfakta kutluyor. Her bölümde bir çocuğun sahneye çıktığı ve ailesinin geldiği şehirden favori bir yemeğin nasıl pişirildiğini gösterdiği programda, arkadaşları yemeğin son halini tatmadan önce bilmedikleri bir malzemeyi denemeye davet ediliyor. Eğlenceli programda lezzetli ve yapımı kolay evrensel tarifleri göstermenin yanı sıra, genç izleyiciler yemeklerin ardındaki ülkeler ve kültürler hakkında bilgi sahibi oluyor ve yepyeni bir lezzet dünyasının kapıları aralanıyor. “Benim Dünya Mutfağım” 6 Şubat Pazartesi saat 15.30’da Digiturk 161’inci kanalda ekranlara gelecek.

Hey Duggee ve Sincap Kulübü ile Pankek Günü’nü kutlayın

Hey Duggee ve Sincap Kulübü, Pankek Günü Kutlamaları’nda birbirinden eğlenceli ve yemek dolu maceraya atılıyor. Pankek için gerekli malzemelerin bulunması, Duggee’nin yeni pizza fırınını denemek için sincaplarla beraber pizza hazırlaması gibi çeşitli maceralarla Hey Duggee ve Sincap Kulübü kutlamalara hazırlanıyor. Lezzet dolu bölümleriyle “Pancake Day Celebration” 21 Şubat Salı saat 12.00’da Digiturk 161’inci kanalda miniklerle buluşacak. 

Grace ile etkileyici makineleri öğrenin

Motosiklet sürücüsü Grace, minikleri dünyanın en büyük, en hızlı ve en şaşırtıcı makinelerinden bazılarıyla tanıştırmaya geliyor. Her bölümde ağaç dikmek, kum temizlemek ve köprü inşa etmek gibi etkileyici ve şaşırtıcı özellikleriyle üç makineyi miniklere tanıtıyor. “Grace’s Amazing Machines” 12 Şubat Pazar saat 17.45’te Digiturk 161’inci kanalda ekranlara gelecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.