Insha Ventures'ta üst düzey atama
57 okunma

Insha Ventures'ta üst düzey atama

ABONE OL
04/01/2023 10:30
Insha Ventures'ta üst düzey atama
0

BEĞENDİM

ABONE OL

FinTech girişim kurucusu Insha Ventures’ın Genel Müdürü Hasan Sami Bayansar oldu.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hayata geçirilen ve 2020 yılında FinTech girişim kurucusu olarak faaliyetlerine başlayan Insha Ventures’ta üst düzey atama gerçekleşti. Insha Ventures’ın kurulduğu günden bu yana çeşitli finansal teknoloji ürünlerinin yöneticiliğini yürüten ve Insha Ventures’ta 2021 yılının Ekim ayından bu yana Genel Müdür Vekili olarak görev alan Hasan Sami Bayansar, Genel Müdür koltuğuna atandı.

HASAN SAMİ BAYANSAR KİMDİR?

Lisans eğitimini 2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde tamamlayan Hasan Sami Bayansar, yüksek lisans eğitimini 2021 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nde tamamladı. Profesyonel iş hayatına 2008 yılında Kuveyt Türk’te başlayan Bayansar, 2010 yılında PwC’de denetim alanında çalışmalar gerçekleştirdi. 2013 yılında Albaraka Türk’te strateji bölümündeki faaliyetleriyle iş analizi ve proje yönetimi konusunda çalışmalar gerçekleştiren Bayansar, 2016-2020 yılları arasında Türk Hava Yolları’nda Müşteri Çözümleri Başkanlığı çatısı altında dijital satış çözümleri alanında web ve mobil teknolojiler konusunda iş analistliği ve proje yöneticiliği görevlerini üstlendi. 2020 yılının Ekim ayında Insha Ventures’ta Ürün Direktörlüğünde çeşitli finansal teknoloji ürünlerinin yöneticiliğini yürüten ve Ekim 2021 tarihi itibarıyla Insha Ventures Yönetim Kurulu’nun aldığı karar ile Insha Ventures Genel Müdür Vekilliği görevine atanan Bayansar, yeni dönemde Genel Müdür koltuğuna oturdu. Bayansar, girişim, inovasyon ve fintech ekosistemine katkılar sağlamak amacıyla çeşitli faaliyetlere liderlik edecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.