Pivony Sunduğu Platform Özellikleri İle Sektörün Bir Numarası Olmaya Aday
  • Bahce Haber
  • Pivony Sunduğu Platform Özellikleri İle Sektörün Bir Numarası Olmaya Aday
105 okunma

Pivony Sunduğu Platform Özellikleri İle Sektörün Bir Numarası Olmaya Aday

ABONE OL
04/01/2023 10:40
Pivony Sunduğu Platform Özellikleri İle Sektörün Bir Numarası Olmaya Aday
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geliştirdikleri yapay zeka tabanlı platform ile B2C şirketlerinde çalışan karar alıcıların dakikalar

içinde müşteri ihtiyaçlarını anlayarak aksiyon alınabilir içgörüler çıkarabilmelerini sağlamasıyla adından söz ettiren girişim Pivony’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Emre Çalışır, iş birliklerine ve büyüme hedeflerine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Pivony’nin gelişim stratejilerini anlatan Pivony Kurucu Ortağı ve CEO’su Emre Çalışır “Öncelikle

Türkiye’den müşterilerle başarı hikayeleri yazdıktan sonra Amerika, Avrupa ve İngiltere pazarlarına açılmayı hedefliyoruz. Çok net büyüme hedeflerimiz var ve en büyük hedefimiz, kendi kategorimizde dünyada en önde gelen platform olmak” dedi. Çalışır, ayrıca şu anda Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerini destekleyen yapay zekâ çalışmalarının mevcut olduğunu belirtti. İspanyolca ve Almanca dillerinde analizi ise 2023 yılının ilk çeyreğinde sağlayacaklarını ifade eden Emre Çalışır “Hedefimiz iç görüleri platform yeteneklerimiz ile doğrudan önerme noktasına doğru evriltmek. Yani, şirketler için önemli iç görüleri tüm etki ve potansiyel kazanımlarıyla hesaplayarak otomatik bir şekilde sunmak” dedi.

Hedef ülkelerini, ana rakiplerini ve sahip oldukları avantajlarını da anlatan Emre Çalışır “Yakın zamanda Türkiye’den global müşterilerimiz oldu. Bunlardan biri lider telekom şirketi Vodafone.

Platformumuzu kullanarak “Müşterim Ne Diyor?” projesini yürütüyorlar” dedi. Lider perakende şirketlerinin önde gelen bir ismi ve bir özel banka ile daha iş birliği içinde oldukları önümüzdeki günlerde açıklayacağını söyleyen Çalışır “Markalar, sunduğumuz çözümlerin de ötesinde platformumuzu kullanarak buldukları ilgi çekici içgörüler ile şirket çalışanları için haftalık içgörü bülteni çıkarabiliyor. Aynı zamanda müşterilerimiz edindikleri içgörüleri şirketleri için önemli anahtar performans metriklerine dönüştürerek Türkiye’nin müşteri deneyiminde lider inovatif markası olma yolunda ilerleyecekler.” açıklamasında bulundu.

“Stratejimiz Türkiye’deki şirketler ile partnerliklerimizin büyük başarı öykülerine imza atması ve bu sayede küresel pazara attığımız adımlardan emin olmaktı. Şu an buna sahip olmaktan dolayı çok gururluyuz.” diyen Pivony Kurucu Ortağı ve CEO’su Emre Çalışır “ABD bizim için öncelikli bir pazar ve araştırmalar ABD’de yalnızca büyük şirketlerin değil, küçük ve orta ölçekteki işletmelerin de müşteri deneyimine oldukça önem verdiklerini gösteriyor.” ifadelerini kullandı. Pazardaki rekabet hakkında konusan Çalışır “Evet, bu pazarda rakiplerimiz var ama Pazar olgunlaşmamış durumda ve markalar içgörü konusunda halen kendilerini yeterli hissetmiyorlar. Kullanımı kolay self servis arayüzlerimiz, 30 dakikadan kısa süre içinde aksiyon alınabilir iç görüler elde edebilme işlevselliğimiz, yapay zeka yeteneklerimiz ve referans müşterilerimiz sayesinde pazarın önde gelen lideri olacağımıza inanıyoruz” açıklamasıyla kendilerine güvendiklerinin altını çizdi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.