Roca, iş ortaklarını İspanya ve Portekiz'de ağırladı
  • Bahce Haber
  • Roca, iş ortaklarını İspanya ve Portekiz'de ağırladı
85 okunma

Roca, iş ortaklarını İspanya ve Portekiz'de ağırladı

ABONE OL
04/01/2023 10:30
Roca, iş ortaklarını İspanya ve Portekiz'de ağırladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Köklü geçmişini yenilikçi yaklaşımlara entegre etmenin yanı sıra mimarlık ve tasarım kültürüne katkıda bulunmayı önemseyen Roca, İspanya ve Portekiz’de iş ortaklarına yönelik özel etkinlikler düzenledi. Türkiye’den farklı illerde faaliyet gösteren bayilerini Barcelona’da, 15. kez düzenlenen Dünya Mimarlık Festivali 2022 (WAF) kapsamında bir araya gelen mimar ve iç mimarları ise Lizbon’da ağırladı. 

Sektör profesyonelleriyle arasındaki diyaloğu sürekli kılmaya önem veren ve bu alanda aktif rol üstlenen Roca bu kapsamda yaptığı çalışmalara yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Son olarak bayilerini ve mimarları yurt dışında iki farklı etkinlikte ağırlayan Roca, tasarım kültürüne verdiği önemin bir yansımasıyla iş ortaklarını İspanya ve Portekiz’deki Roca Galeri’lerde buluşturdu. İlki Barcelona’da açılan ve dünyanın 7 farklı bölgesinde faaliyet gösteren Roca Galeri’lerde Roca’nın son yenilikleri sergilendiği gibi, mimarlık ve tasarım alanında sergiler ve çeşitli etkinlikler de düzenleniyor.

Bayiler Roca’nın Barcelona’daki ilk üretim tesisini ziyaret etti

Bayileri ile iletişimi her daim ön planda tutan Roca; markayı ve şirket kültürünü anlatmaya yönelik gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Muğla ve Ankara’dan toplam 16 iş ortağını İspanya’da, Roca’nın kenti Barcelona’da ağırladı. Roca’nın Barcelona’daki ilk üretim tesisi Roca Gavà fabrikasını ziyaret eden katılımcılar, üretim süreçleri hakkında bilgi edinme fırsatı yakaladı. Gezi kapsamında Roca Barcelona Galeri’yi de deneyimleyen iş ortakları,  Roca’nın 2023 yılında lanse edeceği yeni ürünleri kapsayan 2023 Yenilikler Sergisi ile yeni ürünlerle tanıştı. Aynı zamanda Roca marka kültürünü daha yakından deneyimleme fırsatı buldular. Barcelona şehir turunda ise kent ve İspanyol kültürünün önemli yapılarının da ziyaret edildiği gezi, üçer günlük iki grup halinde gerçekleştirildi. 

Mimarlar Roca Lizbon Galeri’de ağırlandı

Roca’nın iş ortaklarını buluşturduğu bir diğer etkinlik ise Portekiz’in Lizbon şehrinde gerçekleşti. Roca, Lizbon’da düzenlenen 15. Dünya Mimarlık Festivali’ne (WAF) Türkiye’den katılan 16 mimar ve iç mimarı Roca, Lizbon Galeri’de ağırladı. Mimarlık ve tasarım kültürüne katkıda bulunmayı önemseyen Roca’nın hayata geçirdiği Roca Galeri’ler bu alana yönelik sergilere, mimarların bir araya gelerek düzenlediği söyleşilere ev sahipliği yapıyor ve sektör profesyonelleri arasında sürekli diyaloğu teşvik eden bir buluşma noktası niteliği taşıyor. Lizbon Galeri’de buluşan mimarlar da burada Roca ürünlerini ve Armani/Roca koleksiyonlarını incelemenin yanı sıra Portekizli tasarımcıların seçtiği ikonik sandalyelerden oluşan “Take a seat… Chair design in Portugal” isimli tasarım sergisini de inceleme fırsatı buldu. Roca, iş ortaklarıyla kurduğu yakın iletişimi 2023 yılında da çeşitli etkinlik ve buluşmalarla sürdürecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.