“Sürdürülebilirlik Evde Başlar" podcast serisinin yeni bölümleri yayında
  • Bahce Haber
  • “Sürdürülebilirlik Evde Başlar" podcast serisinin yeni bölümleri yayında
78 okunma

“Sürdürülebilirlik Evde Başlar" podcast serisinin yeni bölümleri yayında

ABONE OL
10/01/2023 12:00
“Sürdürülebilirlik Evde Başlar" podcast serisinin yeni bölümleri yayında
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BSH’nin ilk iki bölümü beğeniyle takip edilen “Sürdürülebilirlik Evde Başlar” podcast serisi dikkat çekici içerikleriyle devam ediyor. Serinin yeni bölümlerinin ilkinde konuk koltuğuna geçen BSH Gelişen Pazarlar Bölgesi Marka Portföy Yönetimi Direktörü Eren Özdüzen Dilmen, BSH’nin 130 ülkeye yönelik marka stratejilerini sürdürülebilirlik perspektifiyle ele alıyor. Son bölümde ise BSH Gelişen Pazarlar Bölgesi Tüketici Deneyimi Yolculuğu Direktörü Evren Toktaş, BSH’nin sürdürülebilir tüketici deneyimiyle ilgili ilham veren tecrübeleri anlatıyor.  

Tüketicilerin sürdürülebilirlik farkındalığını artırmayı ve tüm paydaşlarının bu alanda yeni yetkinlikler kazanmasını sağlamayı stratejik bir öncelik olarak gören BSH’nin, Dr. Sertaç Doğanay moderatörlüğünde gerçekleştirdiği “Sürdürülebilirlik Evde Başlar” podcast serisi yeni konu ve konuklarıyla devam ediyor.

BSH Gelişen Pazarlar Bölgesi Marka Portföy Yönetimi Direktörü Eren Özdüzen Dilmen, konuk olduğu programda sorumluluğunu üstlendiği Bosch, Siemens, Gaggenau Profilo ve Neff markalarının dünyayı daha iyi bir yer haline getirme misyonu kapsamında yürüttükleri çalışmalara ilişkin bilgi veriyor. Aynı zamanda BSH’nin döngüsel ekonomi, sorumlu tüketim, çeşitlilik ve toplumsal cinsiyet eşitliği gibi konulardaki yaklaşımını ve marka pazarlama stratejisindeki perspektifini dinleyicilerle paylaşıyor. 

Serinin yayınlanan son bölümünün konuğu BSH Gelişen Pazarlar Bölgesi Tüketici Deneyimi Yolculuğu Direktörü Evren Toktaş ise evdeki yaşam kalitesini artırma hedefi doğrultusunda tüketici içgörülerinden yola çıkarak uçtan uca mutlu ve kesintisiz bir deneyim sunmak için yürüttükleri çalışmalara değiniyor. Sürdürülebilir tüketici deneyimi sağlama ve kişiselleştirme çalışmalarına ilişkin detayları paylaşan Toktaş toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda Türkiye’de ve Hindistan’da yaptıkları tüketici araştırmalarının çarpıcı sonuçlarını da aktarıyor. 

Haziran 2022’de başlayan podcast serisinin ilk iki konuğu BSH Gelişen Pazarlar Bölgesi CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Rudolf Klötscher ve BSH Türkiye CTO/COO’su Hakan Mandalı olmuştu. Sürdürülebilirlik alanında çalışan profesyonellerin yanı sıra başta gençler olmak üzere konuyla ilgilenen herkes için değerli bir kaynak olması hedeflenen seriye, BSH Türkiye’nin YouTube, Apple Music ve Spotify üzerindeki resmi kanallarından ulaşmak mümkün. Sürdürülebilirlik odağında çeşitli perspektiflerle, konuk yöneticilerin tecrübelerinden ilham veren sohbetleri barındıran “Sürdürülebilirlik Evde Başlar” serisinin gelecek bölümleri ise 2023 yılında yayında.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.