Yaşam Ayavefe, hakkında çıkan haberler asılsız çıktı
  • Bahce Haber
  • Yaşam Ayavefe, hakkında çıkan haberler asılsız çıktı
361 okunma

Yaşam Ayavefe, hakkında çıkan haberler asılsız çıktı

Yaşam Ayavefe, hakkında çıkan haberler asıls... Halil Falyalı'nın suikaste kurban gitmesinin ardından sosyal medyada çıkan iddialar, Yaşam Ayavefe'yi azmettirici olarak gösterdi. Ayavefe, itibar suikasti yapanları yargıya taşıyacağını belirtti. İddialar arasında yüklü para ödemek ve Interpol tarafından aranmak da yer alıyor.

ABONE OL
15/01/2022 12:42
Yaşam Ayavefe, hakkında çıkan haberler asılsız çıktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde suikaste kurban giden Halil Falyalı cinayetinin yansımaları devam ediyor. Sosyal medyada yayılan iddialara göre cinayetin azmettiricisi olarak gösterilen Yaşam Ayavefe, kendisini hedef göstererek itibar suikasti yapanları yargıya taşıyacaklarını belirtti.

Sedat Peker tarafından gündeme getirilen ve kamuoyunun o şekilde tanıdığı Halil Falyalı geçtiğimiz günlerde cinayete kurban gitmişti. Sosyal medyada Halil Falyalı cinayetini azmettirdiği iddia edilen Yaşam Ayavefe’ye dair bir takım söylemler gündeme gelmişti.

İddialara göre; Yaşam Ayavefe’nin Halil Falyalı cinayeti için yüklü miktarda para ödediği, İran vatandaşı olduğu, Interpol tarafından da kırmızı bültenle arandığı belirtilmişti.

Kendisi hakkındaki iddiaları ret eden Yaşam Ayavefe, kendisini hedef gösteren ve bunun yayılmasını sağlayan herkesle ilgili hukuki süreci başlattıklarını bildirdi.

Ortaya atılan iddialarla ilgili yetkili makamlardan bir açıklama gelmemesi iddiaların asılsız olduğunu ortaya çıkarırken Yaşam Ayavefe ise iddiaların yalan olduğunu teyid ettirdi.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.