adidas tüm gücüyle Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı'nın yanında; “Buradayız!"
  • Bahce Haber
  • Spor
  • adidas tüm gücüyle Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı'nın yanında; “Buradayız!"
80 okunma

adidas tüm gücüyle Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı'nın yanında; “Buradayız!"

ABONE OL
06/01/2023 14:30
adidas tüm gücüyle Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı'nın yanında; “Buradayız!"
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı’nın forma sponsoru olarak verdiği desteği daha da büyütmek için adiclub’ı da yanına alan adidas, kadınların içindeki potansiyelin dışavurumuna odaklandığı sanatsal bir çekime imza attı.

Erkek egemen görülen sporlarda kadınların başarılarının altını her alanda çizen adidas, kadın sporcuların başarılarını sahada ve saha dışında yüksek sesle duyurmaya devam ediyor.

Impossible Is Nothing yaklaşımından aldığı güçle, bu yıl sporda kadınlar için gerçek ve kalıcı bir değişim yaratma misyonuna ivme kazandıran adidas, kadın odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Uzun yıllardır Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün forma sponsoru olan marka, desteğini adidas’ın sadakat programı adiclub ile daha da güçlendirdi. 

Her bir kadının içindeki potansiyeli ortaya çıkarmaya odaklanan adidas bunu, fotoğrafçı Burcu Karademir’in objektifinden çıkan karelerle ölümsüzleştiriyor. Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı oyuncularıyla gerçekleştirilen çekimde sporun asıl amacına; insan gücüne ve varlığına, harekete, kazanmaya bunun kadına da ait olduğuna odaklandı. 

adidas’ın kadınların ihtiyaç duyduğu konfor ve performansa yönelik tasarladığı Performance ve Originals kıyafetleriyle objektif karşısına geçen oyuncular kamera karşısında güçlü duruşlarıyla ‘BURADAYIZ’ mesajını verdiler. 

Beşiktaş’lı futbolcu Sevgi Çınar; “Futbol hem dünyada hem de ülkemizde kadınların kendilerine yer bulmakta zorluk yaşadığı bir alan. Fakat gün geçtikçe hayatın her alanında olduğu gibi futbolda da zorlukların üstesinden gelip kendimize yer bulmayı başardığımıza inanıyorum. adidas global bir marka olarak kadın futbolunda en büyük destekçilerimizden biri ve bu çok kıymetli. Biz her zaman, sponsorlarımızın da desteğiyle birlikte yüksek sesle Buradayız demeye devam edeceğiz.”

Konuyla ilgili Beşiktaş Jimnastik Kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi; ‘’ Sponsorlarımız için her zaman kullandığım bir cümle var.. Onlar ailemizin bir parçasıdır. Hele işin içine birde kadın faktörü girdiği zaman olay kendiliğinden başka bir boyut kazanmaktadır. Kadın Futbol Takımımıza destek veren adiclub da “Buradayız” sloganı ile kadınlarımızın yanında olduğunu büyük bir haykırışla göstermiştir.   Bu itibarla dünyada ilk kez bir kadın futbol takımına sponsor olan adiclub’ı bu jestinden ötürü can-ı gönülden kutluyorum. Ne demiştik, “İlklerin takımı her zaman Beşiktaş’tır. ‘’ cümlelerini kullandı.

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay ise; “Kadınların futbola katılımı ve görünürlüklerinin artarak başarılarının daha geniş kitlelere duyurulması uzun zamandır gündemimizde. Şimdi de adidas ve adiClub markalarımızla Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın değerli formalarında imzamızın olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Beşiktaş ile uzun yıllara dayanan, iş birliğinin ötesine geçmiş bir dostluğumuz var. Beşiktaş’ı her zaman adidas ailesinin bir parçası olarak görüyoruz ve adidas olarak ülkemizde tüm gücümüzle spora ve sporculara destek verme yolunda çalışıyoruz. Bu formaların, başarılarıyla bizleri gururlandıran Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı’na uğur getirmesini ve başarılarının devamını diliyorum. “ diyerek bu anlamlı iş birliğinin altını çizdi.

adiclub’ın dünyadaki ilk sponsorluğu

adidas’ın en yeni ürünlerine, etkinliklere, adidas Running ve Training uygulamalarına ve çok daha fazlasına erişim sağlama imkanı sunduğu adiclub üyelik programı, Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı ile dünyada ilk kez bir sponsorluğa imza atmış oldu. Üyelerine benzersiz ayrıcalıklar sunan sadakat programı, marka çatısı altında gerçekleştirilen ilk sponsorluk projesi ile BJK Kadın Futbol takımına da desteğini verecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.