Sistem Global Danışmanlık ve İş Bankası'ndan girişimcilik ekosistemine destek
  • Bahce Haber
  • Ekonomi
  • Sistem Global Danışmanlık ve İş Bankası'ndan girişimcilik ekosistemine destek
50 okunma

Sistem Global Danışmanlık ve İş Bankası'ndan girişimcilik ekosistemine destek

ABONE OL
27/01/2023 10:10
Sistem Global Danışmanlık ve İş Bankası'ndan girişimcilik ekosistemine destek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sistem Global Danışmanlık ve Türkiye İş Bankası’nın Girişimcilik Şubeleri tarafından hayata geçirilen iş birliği kapsamında girişimlere, yurt içi ve yurt dışı şirket kuruluşu, yatırım öncesi değerleme ve raporlama, KOSGEB girişimcilik desteklerine başvuru süreçleri, marka tescili, patent ve due diligence gibi konularda destekler sunuluyor. 

26 yıllık tecrübesi ve 500’ün üzerinde uzman kadrosuyla Ar-Ge ve inovasyon ekosistemindeki girişimlere danışmanlık hizmetleri veren Sistem Global Danışmanlık, Türkiye girişimcilik ekosistemini desteklemeye yönelik projelerine bir yenisini daha ekledi. İş Bankası’nın özellikle teknoloji tabanlı yeni nesil girişimler ve start up’lar için özel olarak hayata geçirdiği Girişimcilik Şubeleri ile bir araya gelen Sistem Global, girişimcilere, yurt içi ve yurt dışı şirket kuruluşu, yatırım süreçleri, birleşme ve satın alma süreçleri, marka tescili ve patent gibi konularda danışmanlık desteği sunacak. 

Sistem Global Danışmanlık Yönetim Kurulu Üyesi Demirhan Şener konuya ilişkin açıklamasında, “Sistem Global olarak bugüne dek binlerce girişimin yanında olduk. Girişimlere yurt içi ve yurt dışında şirket kuruluş süreçleri, mevzuat uyumluluğu ve risk yönetimi gibi alanlardan, yatırım öncesi değerleme ve raporlama süreçlerine kadar birçok konuda hizmet verdik. Bunun yanı sıra gerek yatırım fonlarının, melek yatırımcıların, Teknopark’ların gerekse kamu kurumlarının ve finansal kuruluşların katılımlarıyla ülkemizdeki girişim ekosisteminin olgunlaşmasına katkı sağlayan bir dizi proje hayata geçirdik. Ekosistemin en güçlü paydaşlarından biri olan İş Bankası ile başlattığımız bu anlamlı iş birliği sayesinde de birçok girişimin büyüme, yatırım alma ve exit yolculuğunda, en çok ihtiyaç duyulan konularda danışmanlık desteği almasını sağlayacağız. Gelecek vaat eden start up’ların hayatını kolaylaştırmayı, yerli girişimlerimizin özellikle uluslararası alandaki başarılarına katkı sunmayı hedeflediğimiz bu çalışmada emeği geçen herkese Sistem Global olarak teşekkür ederiz” dedi. 

Sistem Global’in Yurt içi ve Yurt Dışı Şirket Kuruluşu Hizmeti, KOSGEB Girişimcilik Destekleri Başvuru Danışmanlığı, Yatırım Öncesi Değerleme ve Raporlama Hizmeti, Due Diligence Süreçlerinin Yürütülmesi, Marka Tescil ve Patent Süreçlerinin Yürütülmesi gibi şirketlerin büyüme odaklı hedeflerine katkı sağlayan hizmetleri hakkında detaylı bilgi, İş Bankası’nın İstanbul ve İzmir’deki Girişimcilik Şubeleri ve Sistem Global Danışmanlık’tan alınabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.